Domov Organi občine Mestni svet Odbor za finance

Odbor za finance

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica, Helena Neudauer
  • Podpredsednica, Mag. Mirjana Nenad
  • Član, Miha Požgai
  • Član, Dr. Štefan Čelan
  • Član, Gorazd Orešek
  • Zunanji član, Aljaž Fras
  • Zunanji član, Sebastjan Jakolič

Mandatno obdobje 2018 do 2022

19.01.2021 ob 14.00
08.12.2020 ob 14.00
10.11.2020 ob 14.00
13.10.2020 ob 14.00
08.09.2020 ob 14.00
16.06.2020 ob 14.00
19.05.2020 ob 14.00
17.03.2020 ob 08.00
17.03.2020 ob 14.00
13.02.2020 ob 14.00
21.01.2020 ob 14.00
10.12.2019 ob 14.00
12.11.2019 ob 14.00
15.10.2019 ob 14.00
17.09.2019 ob 14.00
16.07.2019 ob 14.00
18.06.2019 ob 14.00
21.05.2019 ob 14.00
16.04.2019 ob 14.00
19.03.2019 ob 14.00
19.02.2019 ob 14.00
22.01.2019 ob 14.00