Domov Organi občine Mestni svet Odbor za gospodarstvo

Odbor za gospodarstvo

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Marjan Bezjak
  • Podpredsednik, Mario Hlušička
  • Član, Dr. Bojan Pahor
  • Član, Aleksander Voda
  • Član, Milan Klemenc
  • Zunanji član, Jernej Širovnik
  • Zunanji član, Roman Žmavc

Mandatno obdobje 2018 do 2022

19.01.2021 ob 16.00
08.12.2020 ob 16.00
11.11.2020 ob 14.00
14.10.2020 ob 14.00
09.09.2020 ob 14.00
17.06.2020 ob 14.00
20.05.2020 ob 13.00
18.03.2020 ob 14.00
17.02.2020 ob 14.00
22.01.2020 ob 14.00
11.12.2019 ob 14.00
13.11.2019 ob 14.00
16.10.2019 ob 13.30
18.09.2019 ob 14.00
17.07.2019 ob 13.00
19.06.2019 ob 13.00
03.06.2019 ob 13.00
22.05.2019 ob 13.00
17.04.2019 ob 13.00
08.04.2019 ob 14.00
20.03.2019 ob 13.00
20.02.2019 ob 13.00
22.01.2019 ob 08.00